Čokoládovňa ČokoČoko sa nachádza v srdci Spišskej Novej Vsi v budove z 18. storočia. Stačí k nám otvoriť dvere a ucítite lahodnú čokoládovú atmosféru ako z rozprávky. Vaše čuchové bunky však budú pohladené aj vôňou talianskej kávy Milani, ktorá získala certifikát kvality.
Môžete u nás ochutnať zo širokej ponuky rôznych nápojov, no prvé miesto má horúca čokoláda. Taktiež už spomínaná káva a potom mliečne koktaily i víno.

Budete sa kochať rozmanitosťou čokoládových praliniek, ktoré ocení aj znalec. Taktiež na Vás čaká množstvo figúrok, dezertov a draže na báze belgickej čokolády a to všetko je vyrobené ručne a s láskou pre naších milých zákazníkov.

Naša exkluzívna kolekcia sa skladá z tmavej, mliečnej a bielej čokolády so svojráznymi a jedinečnými chuťami a arómami. Každá je vyrobená z výberových kakaových bôbov, ktoré sa líšia podľa oblasti, kde boli pestované.

Prírodné bohatstvo a aróma kakaa sú ovplyvnené botanickými, geologickými a klimatickými podmienkami spolu s miestnymi zvláštnosťami v spracovaní, ako je technika fermentácia a sušenie.

Tešíme sa na Vašu návštevu

Otváracie Hodiny

Pondelok

9:00 - 19:00

Utorok

9:00 - 19:00

Streda

9:00 - 19:00

Štvrtok

9:00 - 19:00

Piatok

9:00 - 20:00

Sobota

9:00 - 20:00

Nedeľa

9:00 - 19:00

Sviatky od 14:00 do 19:00

Plan My Route

Výpis pohľadávok

Vzor fontu použitého textu

Položka už bola vyžiadaná
Kliknutím na tlačidlo zobrazíte mapu.

Napísať recenziu

Price
Location
Staff
Services
Food
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia
Captcha check failed