Komplexné informácie o meste a okolí v nasledovných oblastiach: Kultúrne pamiatky, múzeá, výstavy, prírodné zaujímavosti, náučné chodníky, kultúrne, športové a spoločenské podujatia. Autobusové a vlakové cestovné poriadky.

Predaj: propagačného a informačného materiálu, suvenírov a spomienkových predmetov s motívmi mesta a SR, turistických známok, minerálov. Predaj vstupeniek do expozícií Slovenského banského múzea a na kultúrne podujatia.

Na objednávku: Sprievodca po meste Banská Štiavnica a okolí v jazykoch: slovenský, anglický, nemecký, maďarský, poľský, francúzsky, ruský.

Zážitkové teambuildingy

Otvorené denne:

máj – september: 9:00 hod. – 17.00 hod.

október – apríl : 8:00 hod. – 16.00 hod.

Informačné centrum mesta Banská Štiavnica, do ktorého sa nedostanete len 4 dni v roku, dnes sídli v budove Berggericht na Námestí sv. Trojice. IC Banská Štiavnica vzniklo 6.9.1994. Voľakedy dávno sídlilo na opačnej strane námestia o čom svedčí dodnes používaná pečiatka. Neskôr sa zlúčilo s Informačným centrom Geoparku a spojenými silami vybudovali komorné, ale vyťažené informačné centrum s jedinečnou ponukou služieb. Suveníry, prehliadky mesta, či najrôznejšie publikácie aj pre zasvätených má kdekto, ale vlastnú baňu, alebo voľnú expozíciu 3D máp regiónu len IC Banská Štiavnica.

Adresa

Naša adresa:

Námestie sv. Trjojice 3, Banská Štiavnica 96901

GPS:

48.459710037034, 18.892821619556

Telefón:
Web:

-

Plan My Route

Výpis pohľadávok

Vzor fontu použitého textu

Položka už bola vyžiadaná
Kliknutím na tlačidlo zobrazíte mapu.

Napísať recenziu

Price
Location
Staff
Services
Food
Publikujem...
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Prosím vyplňte všetky polia
Captcha check failed