Looking for Adventure ? Free Your Mind YOU LIVE ONLY ONCE Travel more to discover yourself Don’t be a tourist, be a traveler with

Zviditeľnite predmet svojho podnikania hneď teraz

Chyťte sa šance a zviditeľnite svoju spoločnosť (organizáciu), alebo služby ktoré ponúkate v adresárovom portály a umožnite širokej verejnosti objaviť Vás v spleti služieb. Vyplnte svoj profil, pridajte všetky potrebné a dôležité informácie o sebe, alebo vašom podnikaní a nasmerujte ľudí na váš business.

Ako sa pripojiť k adresárovému portálu v 5 krokoch:

  • vyplnte email, užívateľské meno a vyberte si balík služieb
  • kliknite na registráciu (zrealizujte platbu)
  • zaplaťte jedným zo zvolených spôsobov
  • na váš email dostanete prihlasovacie údaje
  • prihláste sa a pridajte vás PRODUKT do adresárového portálu

 

Načítam…

Hlavná videodokumentácia

a, Registrícia

b, Pridanie Príspevku

c, Jazykové Variácie

Pomocná videodokumentácia

1. Nastavenie Účtu

2. Špeciálna ponuka

3. Platba a Doklad

4. Úprava fotiek

FAQ - Casto kladené otázky

Toto je priestor, ktorý sme vyhradili na vaše najcastejšie otázky. Odpovede sú strucné, ale snažili sme sa plne zodpovedat dané otázky.

Prečo práve Slovakiatraveling?

Turizmus na Slovensku je v štádiu rozmachu. Každú sezónu na Slovensko prichádza viacej turistov zo zahraničia. Je to veľmi významná kúpna sila, ktorá rok čo rok rastie.Táto stránka umožní publikovať vašu reklamu v cudzom jazyku a jej najväčším plusom je rýchle vyhľadávanie v mape. To znamená, že turista bude mať kdekoľvek na svojej návšteve Slovenska.

Ako bude prebiehať publikácia môjho príspevku?

Po vytvorení účtu a zaplatení poplatku vyplníte váš formulár s pridaním dôležitých informácií, kontaktných údajov, lokácie, fotiek a pod. v závislosti od zvoleného balíčka. Po odoslaní prebehne v nasledujúcich dňoch overenie vhodnosti vášho príspevku. Následne administrátor autorizuje a zverejní váš príspevok verejne na stránke Slovakiatraveling.

Budem mať možnosť svoj príspevok priebežne aktualizovať?

Ano. Na základe svojho účtu a po prihlásení prostredníctvom užívateľského mena a hesla, ktoré vám bude taktiež odoslané do vašej emailovej schránky, môžete svoj príspevok priebežne upravovať, dopĺňať, aktualizovať a pod. v rámci možností balíka, ktorý ste zvolili pri založení účtu. Táto možnosť úpravy bude aktuálna do dňa platnosti a fin. úhrady vášho účtu.

Štatistiky: 75 Kategórie 13 Umiestnenia 249 Zdroje 0 Recenzie